Jak nakupovat

Reklamace a výměna zboží

Vážený zákazníku

V případě nevyhovujícího zboží máte nárok na výměnu za jakýkoliv sortiment z našich e-shopů, či na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů.Za výměnu zboží není účtován žádný manipulační poplatek a je pro naše zákazníky zcela zdarma.Pokud jste si nevybral za nevhodně zakoupený produkt  žádnou adekvátní náhradu, zašlete prosím v originálním balení s originál fakturou zboží zpět na níže uvedenou adresu a připište číslo účtu, na které si přejete převést zaplacenou kupní cenu. Zpravidla v den obdržení zásilky převádíme obratem peněžní částku  a zasíláme fotokopii do Vaši e-mailové schránky.Garantovaná maximální doba připsání peněžních prostředků na Váš účet je pátý den od převzetí zásilky.

V případě uplatnění reklamace nemusíte zasílat zboží v originálním balení, avšak je třeba vždy uvést, co je předmětem reklamačního řízení.V den, kdy nám je doručeno od Vás zboží, jste okamžitě informován e-mailovou zprávou o přijetí zboží do reklamačního řízení.Snažíme se v co nejkratším časovém horizontu a pokud je to možné i dle individuálních potřeb zákazníka ve všem maximálně vyjít vstříc a zkrátit celé řízení na minimum.


Zboží zasílejte na adresu:

OBUV-EXCLUSIVE.CZ
Kosmákova 13                 
58601 Jihlava

Poštovné

ČR: Poštovné a balné při objednávce nad 1490,-Kč zdarma, v ostatních případech účtujeme 99,-Kč / GLS.

SR: Poštovné a balné při objednávce nad 1990,-Kč zdarma, v ostatních případech účtujeme 199,-Kč/ GLS.

EU: Poštovné a balné při objednávce nad 5000,-Kč zdarma, v ostatních případech účtujeme  499,-Kč/ GLS. 

Dopravce GLS - Spolehlivé doručení balíku během stanovených standardních časů doručení je silnou stránkou GLS. Tuzemské balíky se dostávají na své místo určení obvykle následující pracovní den. V Evropě je zpravidla standardní čas doručení do sousedních zemí 24 až 48 hodin. 

 

Osobní odběr 

Zboží si můžete kdykoliv zdarma vyzvednout u nás na prodejně v Brně nebo v Jihlavě. 

Prodejna Brno : Zámečnická 5, tel : 530314545

Prodejna Jihlava : Kosmákova 13, tel : 567215349

 

Platba převodem 

Platba převodem je velmi rychlým a oblíbeným způsobem platby. Pokud používáte internetové bankovnictví, můžete vybrané zboží zaplatit přímo z domova. Zboží expedujeme, jakmile ověříme, že k nám dorazila vaše platba. Platby zasílejte na č.ú. 212515727/0600 , variabilní symbol je číslo číslo objednávky.  Od 1490 ,-Kč doprava zdarma. 

Dobírka 

Platba dobírkou je velmi snadná a pohodlná. Naši dopravci doručí zboží na Vámi zadanou adresu . Zboží doručené na dobírku platíte řidiči přepravní společnosti. Dopravce vydá zboží po zaplacení požadované částky. Od 1490,- Kč doprava zdarma. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení